Kamená dlažba a lícové zdivo

rekonstrukce bytů Praha 9
Dlažby a obklady, které do ČR dovážíme, jsou vyráběny převážně v Itálii. Dlažby všeho druhu od přírodních, přes keramické, až po slinuté dlažby do velmi namáhaných prostor. V naší nabídce najdete jak finančně dostupné produkty pro široký okruh zákazníků, tak luxusní zboží pro nejnáročnější klientelu. 200 druhů dlažeb ve všech možných barvách a rozměrech.
 
Slinutá dlažba je vysoce odolný materiál určený nejen pro domácnosti, ale především do vysoce zátěžových prostor, hlavně tam, kde je vysoká frekvence pohybu. Slinutá dlažba je nejdokonalejší výrobek v oblasti dlažeb a vzhledem k neustálému vývoji těchto produktů je nenahraditelná.
Slinutá dlažba je keramický materiál složený ze živce a jílu, který je coloprobarvený a téměř bez jakýchkoliv pórů. Materiál se vyrábí pod vysokým tlakem (350 – 450 kg/cm) a pálí se při teplotách nad 1200 stupňů celsia. Díky této výrobní technologii má samotný produkt velmi nízkou nasákavost, která je do 0,5 % nicméně většina dlažeb jí má ještě mnohem menší. Právě proto je slinutá dlažba vysoce mrazuvzdorná a vhodná jak do exteriéru tak i do interiéru, je rovněž odolná vůči mechanickému poškození a také proti chemickým látkám. Většina slinutých dlažeb je broušena na velmi přesné rozměry a někteří naši dodavatelé brousí materiály i do pravého úhlu. Tím je zaručena pokládka na velmi malé spáry (2-3 mm).
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat